Radnik u hotelu/kampu (m/ž)

Novigrad, Krk, Korčula, Pelješac i Makarska, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA Arbeit BH d.o.o., za potrebe Klijenta, Aminess Hotels & Campsites d.d., kompanije za ugostiteljstvo i turizam, čiji temelji datiraju od davne 1970. godine i koja danas pod svojim brendom upravlja sa 13 hotela, 4 kampa, naseljem od 80 vila, te 92 apartmana na Jadranu, tačnije u istarskom Novigradu, na otocima Krku i Korčuli te na poluotoku Pelješcu, kao i u Makarskoj, oglašava poziciju:

RADNIK U HOTELU/KAMPU (m/ž)

Mjesto rada: Novigrad, Krk, Korčula, Pelješac i Makarska; Hrvatska

DEKRA poziva sve zainteresovane da dođu na prezentaciju kompanije Aminess u sljedećim gradovima:

  • Utorak 27.02.2024.  - Sarajevo – Hotel Europe u 17:00h
  • Srijeda 28.02.2024. - Mostar – Hotel Mepas (sala Princess 6. sprat) u 17:00h

Zainteresovani kandidati će imati priliku da se upoznaju sa uslovima i načinom rada kompanije „Aminess Hotels & Campsites'' te će imati priliku da se na licu mjesta prijave za posao ali i da obave razgovor za posao!

Tražimo motivirane, odgovorne i komunikativne osobe koji žele raditi u turističkoj sezoni!

Ako Vas zanima sezonski posao na obalama Jadranskog mora, „Aminess Hotels & Campsites'' Vas pozivaju da napravite pravi korak u karijeri i pridružite se timu Aminessa!

Aminess je u potrazi za velikim brojem radnika svih dobnih skupina, na više različitih pozicija:

  • Kuhari
  • Pizza majstori
  • Konobari
  • Pomoćni radnici u kuhinji i servire
  • Barmene
  • Recepcionere
  • Sobarice
  • Slastičare
  • Radnici u hortikulturi i održavanju i dr.

Svojim sezonskim radnicima „Aminess Hotels & Campsites'' obezbjeđuje stimulativno okruženje i radne uslove, besplatan smješta, dva topla obroka, radnu odjeću, pokriva sve troškove vezane za izradu radne dozvole, regres, specijalističke edukacije i treninge i još mnogo toga.

Iskoristite odlične uslove za rad u turizmu u kompaniji koja ulaže u svoje zaposlenike te vam nudi priliku za rad u najboljim hrvatskim destinacijama.

Prijateljstvo, izvrsnost i individualan pristup svakom gostu, zaposleniku i partneru učinili su Aminess jednom od najbrže rastućih kompanija u turizmu.

Broj pozicija: 200

E-mail: info.ba@dekra.com

Sve dodatne informacije možete dobiti na tel +387 33 29 52 61

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.