Sezonski radnik u prodaji (m/ž)

Jadranska obala, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Trgovački maloprodajni lanac Studenac, sa preko 700 prodajnih mjesta u Hrvatskoj važi za jedan od najvećih trgovačkih lanaca koji posluje više od 30 godina.

DEKRA Arbeit BH d.o.o. za Studenac d.o.o. Hrvatska objavljuje oglas:

Sezonski radnik u prodaji  (m/ž)

Mjesto rada: Jadranska obala i otoci

DEKRA poziva sve zainteresovane da dođu na naš sajam zapošljavanja koji će se održati u sljedeća tri bosanskohercegovačka grada:

  • 30.01.2023.

           Zenica – Hotel Zenica u 17:00h
           Doboj – Hotel Park u 17:00h

  •  31.01.2023.

           Prijedor – Hotel Prijedor u 17:00h

Odgovornosti:

  • Obavlja sve poslove radnog mjesta po nalogu poslovođe, a koji se odnose na stavljanje robe u promet, ljubazno posluživanje kupaca i aktivno prodavanje robe iz zadanog asortimana trgovine;
  • Popunjava artikle na policama, kontrolira deklaracije, ispravnost robe i rokove valjanosti;
  • Kontinuirano održava prodavaonicu i police u trgovini čistim i urednim;
  • Postavlja cijene artikala i kontrolira njihovu točnost i uočljivost;
  • Naplaćuje robu na blagajni, radi dnevni obračun blagajne i gotovinu polaže u sef zajedno sa specifikacijom, a prema internoj proceduri;
  • Izvršava sve ostale zadatke po nalogu neposrednog rukovoditelja.

Uslovi:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo u prodaji, ali nije uslov;
  • Usmjerenost na kupca;
  • Sklonost timskom radu;
  • Odgovornost i predanost.

Poslodavac nudi:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme;
  • Rad na puno radno vrijeme;
  • Mjesečna neto primanja/osnovna plata 850,00€ - 1.000,00€;
  • Prekovremeni rad i rad nedjeljom dodatno plaćen;
  • Osiguran i plaćen smještaj;
  • Mogućnost zapošljavanja direktno kod Klijenta nakon sezone i profesionalno napredovanje;
  • Plaćen dolazak u mjesto rada i povratak kući;
  • Profesionalno uvođenje u posao.

Važno je napomenuti da za sve državljane Bosne i Hercegovine, Studenac organizuje sve potrebno za dobijanjee radne dozvole i legalan rad u Republici Hrvatskoj.

Sve dodatne informacije možete dobiti na tel +387 33 29 52 61

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.